HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Suché krmivo pre psov Chicken 1,5 kg
Kód: DLZHLSKSP0102Podrobný popis
HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Suché krmivo pre psov Chicken 1,5 kg| Ďalšie funkcie | Chorý močový trakt, Všeobecný zdravotný stav, Struvitové kamene |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana močového systému, Rozpúšťanie struvitových kameňov, Prevencia tvorby struvitových kameňov |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Účinky na zdravie | Zdravie močového traktu |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah železa | 76,4 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
| Obsah vitamínu A | 10905 IU/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Fosforu | 0,48% |
| Obsah jódu | 1,2 mg/kg |
| Obsah medi | 7,5 mg/kg |
| Obsah tuku | 15,3% |
| Proteíny | 20% |
| Obsah draslíka | 0,7% |
| Omega-6 mastné kyseliny | 3,83% |
| Obsah mangánu | 7,9 mg/kg |
| Obsah taurínu | 0,11% |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Obsah zinku | 158 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 830 IU/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,7% |
| Obsah horčíka | 0,09% |
| Sodík | 0,22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742042237 |
| Ďalšie funkcie: | Chorý močový trakt, Všeobecný zdravotný stav, Struvitové kamene |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana močového systému, Rozpúšťanie struvitových kameňov, Prevencia tvorby struvitových kameňov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Zdravie močového traktu |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah železa: | 76,4 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,8% |
| Obsah vitamínu A: | 10905 IU/kg |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Fosforu: | 0,48% |
| Obsah jódu: | 1,2 mg/kg |
| Obsah medi: | 7,5 mg/kg |
| Obsah tuku: | 15,3% |
| Proteíny: | 20% |
| Obsah draslíka: | 0,7% |
| Omega-6 mastné kyseliny: | 3,83% |
| Obsah mangánu: | 7,9 mg/kg |
| Obsah taurínu: | 0,11% |
| Obsah selénu: | 0,2 mg/kg |
| Obsah zinku: | 158 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 830 IU/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,7% |
| Obsah horčíka: | 0,09% |
| Sodík: | 0,22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
