HILL'S Prescription Diet Derm Complete Canine - suché krmivo pre psy - 12 kg
Kód: DLZHLSKSP0060Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Derm Complete Canine - suché krmivo pre psy - 12 kg| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Alergia na potraviny |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Hlavná chuť | Vajcia |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné a veľké (11-44 kg) |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Koža a srsť |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vitamínu E | 800 mg/kg |
| Obsah tuku | 14,5% |
| Obsah vitamínu D3 | 732 IU/kg |
| Obsah vitamínu A | 10336 IU/kg |
| Obsah mangánu | 8,9 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Hrubý popol | 5% |
| Kyselina linolová | 34000 mg/kg |
| Obsah medi | 8,5 mg/kg |
| Obsah jódu | 1,3 mg/kg |
| Proteíny | 15,6% |
| Obsah železa | 85,9 mg/kg |
| Obsah vitamínu C | 100 mg/kg |
| Obsah beta-karoténu | 2,5 mg |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742038704 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Alergia na potraviny |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Hlavná chuť: | Vajcia |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné a veľké (11-44 kg) |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Koža a srsť |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vitamínu E: | 800 mg/kg |
| Obsah tuku: | 14,5% |
| Obsah vitamínu D3: | 732 IU/kg |
| Obsah vitamínu A: | 10336 IU/kg |
| Obsah mangánu: | 8,9 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,2 mg/kg |
| Hrubý popol: | 5% |
| Kyselina linolová: | 34000 mg/kg |
| Obsah medi: | 8,5 mg/kg |
| Obsah jódu: | 1,3 mg/kg |
| Proteíny: | 15,6% |
| Obsah železa: | 85,9 mg/kg |
| Obsah vitamínu C: | 100 mg/kg |
| Obsah beta-karoténu: | 2,5 mg |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
