HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Suché krmivo pre psov - 1 kg
Kód: DLZHLSKSP0107Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Suché krmivo pre psov - 1 kg| Typ zvieraťa | Pes |
| Typ balenia | Vrecko |
| Veľkosť plemena | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé (5-10 kilogramov), Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Účinky na zdravie | Koža a srsť |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 5% |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Obsah tuku | 14,8% |
| Proteíny | 15,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742047485 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Veľkosť plemena: | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé (5-10 kilogramov), Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Účinky na zdravie: | Koža a srsť |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 5% |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Obsah tuku: | 14,8% |
| Proteíny: | 15,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
