HILL'S Prescription Diet Derm Complete - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPHLSKAS0040Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Derm Complete - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Gastrointestinálne problémy, Vlasy a pokožka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Vypadávanie vlasov, Koža a srsť, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 15,6% |
| Hrubý popol | 5% |
| Obsah tuku | 14,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742042329 |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Gastrointestinálne problémy, Vlasy a pokožka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Vypadávanie vlasov, Koža a srsť, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 15,6% |
| Hrubý popol: | 5% |
| Obsah tuku: | 14,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
