Hill's Prescription Diet Feline k/d Kidney Care – suché krmivo pre mačky s ochorením obličiek – 3kg
Kód: DLZHLSKSP0105Podrobný popis
Hill's Prescription Diet Feline k/d Kidney Care – suché krmivo pre mačky s ochorením obličiek – 3kg| Ďalšie funkcie | Zlyhanie obličiek |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Typ balenia | Vrecko |
| Účinky na zdravie | Renálne zdravie |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre mačky |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana obličiek, Zdravé obličky |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah horčíka | 0,06% |
| Proteíny | 28,3% |
| Obsah tuku | 21,5% |
| Hrubá vláknina | 0,94% |
| Fosforu | 0.46% |
| Sodík | 0,23% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742043760 |
| Ďalšie funkcie: | Zlyhanie obličiek |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Účinky na zdravie: | Renálne zdravie |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana obličiek, Zdravé obličky |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah horčíka: | 0,06% |
| Proteíny: | 28,3% |
| Obsah tuku: | 21,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,94% |
| Fosforu: | 0.46% |
| Sodík: | 0,23% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
