HILL's Prescription Diet Food Sensitivites z/d - suché krmivo pre psov - 10 kg
Kód: DLPHLSKAS0036Podrobný popis
HILL's Prescription Diet Food Sensitivites z/d - suché krmivo pre psov - 10 kg| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 4,8% |
| Proteíny | 17,7% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Obsah tuku | 14,5% |
| Hrubá vláknina | 7,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742059358 |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 4,8% |
| Proteíny: | 17,7% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Obsah tuku: | 14,5% |
| Hrubá vláknina: | 7,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
