HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLZHLSKSP0057Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - suché krmivo pre psov - 3kg| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Ďalšie funkcie | Alergia |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Koža a srsť |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu D3 | 659 IU/kg |
| Obsah jódu | 4,1 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 830 mg/kg |
| Obsah beta-karoténu | 1,5 mg |
| Obsah železa | 94,7 mg/kg |
| Obsah horčíka | 0,07% |
| Obsah vitamínu C | 115 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 4,7% |
| Obsah mangánu | 9,8 mg/kg |
| Kyselina linolová | 34000 mg/kg |
| Proteíny | 19,2% |
| Omega-6 mastné kyseliny | 3,7% |
| Obsah medi | 11,1 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 6574 IU/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,5% |
| Obsah zinku | 147 mg/kg |
| Obsah draslíka | 0,74% |
| Hrubý popol | 5% |
| Obsah tuku | 14,7% |
| Vápnik | 0,64% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742040424 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Ďalšie funkcie: | Alergia |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Koža a srsť |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu D3: | 659 IU/kg |
| Obsah jódu: | 4,1 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 830 mg/kg |
| Obsah beta-karoténu: | 1,5 mg |
| Obsah železa: | 94,7 mg/kg |
| Obsah horčíka: | 0,07% |
| Obsah vitamínu C: | 115 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 4,7% |
| Obsah mangánu: | 9,8 mg/kg |
| Kyselina linolová: | 34000 mg/kg |
| Proteíny: | 19,2% |
| Omega-6 mastné kyseliny: | 3,7% |
| Obsah medi: | 11,1 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 6574 IU/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,5% |
| Obsah zinku: | 147 mg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,74% |
| Hrubý popol: | 5% |
| Obsah tuku: | 14,7% |
| Vápnik: | 0,64% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
