HILL'S Prescription Diet Gastrointestinal Biome s kuracím mäsom – suché krmivo pre psov – 10 kg
Kód: DLZHLSKSP0063Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Gastrointestinal Biome s kuracím mäsom – suché krmivo pre psov – 10 kg| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie | Ochrana tráviaceho systému |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Turecko |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 13% |
| Proteíny | 23% |
| Vápnik | 1,2% |
| Hrubá vláknina | 1,6% |
| Fosforu | 0,95% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742026855 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie: | Ochrana tráviaceho systému |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Turecko |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 13% |
| Proteíny: | 23% |
| Vápnik: | 1,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,6% |
| Fosforu: | 0,95% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
