HILL'S PRESCRIPTION DIET Liver Care Canine l/d Suché krmivo pre psov 10 kg
Kód: DLZHLSKSP0082Podrobný popis
HILL'S PRESCRIPTION DIET Liver Care Canine l/d Suché krmivo pre psov 10 kg| Laktóza zadarmo | Áno |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochorenia pečene |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Účinky na zdravie | Ochrana pečene |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Chorá pečeň |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah horčíka | 0,13% |
| Fosforu | 0.63% |
| Obsah tuku | 23,6% |
| Obsah draslíka | 0,94% |
| Proteíny | 18,1% |
| Obsahuje vitamíny | vitamín C, vitamín E, Omega 3, Omega-6, L-karnitín |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742042459 |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochorenia pečene |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Účinky na zdravie: | Ochrana pečene |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Chorá pečeň |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah horčíka: | 0,13% |
| Fosforu: | 0.63% |
| Obsah tuku: | 23,6% |
| Obsah draslíka: | 0,94% |
| Proteíny: | 18,1% |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín C, vitamín E, Omega 3, Omega-6, L-karnitín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
