HILL'S Prescription Diet Low Fat i/d Canine - suché krmivo pre psov - 1,5kgw
Kód: DLZHLSKSP0055Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Low Fat i/d Canine - suché krmivo pre psov - 1,5kgw| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Chuť krmiva | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie | Hnačka, Starostlivosť o trávenie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Sodík | 0,32% |
| Obsah železa | 75,7 mg/kg |
| Fosforu | 0,57% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,7% |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 766 IU/kg |
| Obsah mangánu | 7,8 mg/kg |
| Obsah beta-karoténu | 1,5 mg |
| Obsah tuku | 7,8% |
| Vápnik | 0,73% |
| Obsah vitamínu A | 8236 IU/kg |
| Obsah zinku | 157 mg/kg |
| Obsah horčíka | 0,09% |
| Proteíny | 22,9% |
| Obsah medi | 7,5 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Hrubý popol | 5,3% |
| Obsah vitamínu C | 100 mg/kg |
| Obsah jódu | 1,9 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742040578 |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Chuť krmiva: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie: | Hnačka, Starostlivosť o trávenie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Sodík: | 0,32% |
| Obsah železa: | 75,7 mg/kg |
| Fosforu: | 0,57% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,7% |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 766 IU/kg |
| Obsah mangánu: | 7,8 mg/kg |
| Obsah beta-karoténu: | 1,5 mg |
| Obsah tuku: | 7,8% |
| Vápnik: | 0,73% |
| Obsah vitamínu A: | 8236 IU/kg |
| Obsah zinku: | 157 mg/kg |
| Obsah horčíka: | 0,09% |
| Proteíny: | 22,9% |
| Obsah medi: | 7,5 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Obsah selénu: | 0,2 mg/kg |
| Hrubý popol: | 5,3% |
| Obsah vitamínu C: | 100 mg/kg |
| Obsah jódu: | 1,9 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
