HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d suché krmivo pre psov 10 kg
Kód: DLZHLSKSP0081Podrobný popis
HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d suché krmivo pre psov 10 kg| Ďalšie funkcie | Chorý močový trakt, Struvitové kamene |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Veľkosť plemena | Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Extra malý (<4 kg), Malé (5-10 kilogramov), Vhodné pre všetky plemená, Stredné (11 - 25 kg) |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Kontrola funkcie močových ciest, Prevencia tvorby struvitových kameňov |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Kategória | Pre psa |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D, Vitamín A |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Bez gluténu | Áno |
| Účinky na zdravie | Zdravie močového traktu |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Sodík | 0,24% |
| Proteíny | 10,8% |
| Obsah horčíka | 0,055% |
| Obsah tuku | 20,8% |
| Hrubý popol | 3,6 % |
| Obsah vitamínu E | 655 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 10369 IU/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,63% |
| Obsah vitamínu D3 | 921 IU/kg |
| Fosforu | 0,19% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah taurínu | 0,11% |
| Vápnik | 0,47% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742041711 |
| Ďalšie funkcie: | Chorý močový trakt, Struvitové kamene |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Veľkosť plemena: | Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Extra malý (<4 kg), Malé (5-10 kilogramov), Vhodné pre všetky plemená, Stredné (11 - 25 kg) |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Kontrola funkcie močových ciest, Prevencia tvorby struvitových kameňov |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D, Vitamín A |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Bez gluténu: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Zdravie močového traktu |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Sodík: | 0,24% |
| Proteíny: | 10,8% |
| Obsah horčíka: | 0,055% |
| Obsah tuku: | 20,8% |
| Hrubý popol: | 3,6 % |
| Obsah vitamínu E: | 655 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 10369 IU/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,63% |
| Obsah vitamínu D3: | 921 IU/kg |
| Fosforu: | 0,19% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah taurínu: | 0,11% |
| Vápnik: | 0,47% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
