HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - mokré krmivo pre psov - 370 g
Kód: DLPHLSKAS0006Podrobný popis
HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - mokré krmivo pre psov - 370 g| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vhodné pre | Pes |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez gluténu | Nie |
| Objem na jednu porciu | 370 g |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 370 g |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Séria | Hill's Science Plan |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 5% |
| Hrubý popol | 1,6% |
| Proteíny | 6,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742051581 |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vhodné pre: | Pes |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez gluténu: | Nie |
| Objem na jednu porciu: | 370 g |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Séria: | Hill's Science Plan |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 5% |
| Hrubý popol: | 1,6% |
| Proteíny: | 6,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
