IBERCAN Puppy with poultry and veal - suché krmivo pre psov - 15kg
Kód: DLPHRKKAS0032Podrobný popis
IBERCAN Puppy with poultry and veal - suché krmivo pre psov - 15kg| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Nie |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 32% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7427116328454 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 32% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
