JOHN DOG Beef ear Mono - pamlsek pre psa - 1
Kód: DLPJDOKAS0046Podrobný popis
JOHN DOG Beef ear Mono - pamlsek pre psa - 1| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Prírodné žuvačky, Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903246843729 |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Prírodné žuvačky, Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
