JOHN DOG Fresh Duck with rabbit - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0056Podrobný popis
JOHN DOG Fresh Duck with rabbit - suché krmivo pre psov - 3kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | JOHN DOG Fresh |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Alergia, Neznášanlivosť obilnín |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 8,2% |
| Proteíny | 35% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903769014484 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | JOHN DOG Fresh |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Alergia, Neznášanlivosť obilnín |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 8,2% |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
