JOHN DOG Fresh Junior Small breeds Veal with rabbit - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0054Podrobný popis
JOHN DOG Fresh Junior Small breeds Veal with rabbit - suché krmivo pre psov - 3kg| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | JOHN DOG Fresh |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Alergia, Obdobie rastu, Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť | Teľacie mäso |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 35% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 8,6% |
| Obsah tuku | 20% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903769014514 |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | JOHN DOG Fresh |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Alergia, Obdobie rastu, Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť: | Teľacie mäso |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 35% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 8,6% |
| Obsah tuku: | 20% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
