JOHN DOG Fresh Turkey and beef - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0055Podrobný popis
JOHN DOG Fresh Turkey and beef - suché krmivo pre psov - 3kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | JOHN DOG Fresh |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hlavná chuť | Morka |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Proteíny | 35% |
| Hrubý popol | 7,8% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903769014491 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | JOHN DOG Fresh |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubý popol: | 7,8% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
