JOHN DOG Good Form Adult Chicken with beef - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLZJDOKSP0008Podrobný popis
JOHN DOG Good Form Adult Chicken with beef - suché krmivo pre psov - 12 kg| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora kĺbov, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné a veľké (11-44 kg) |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso, Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Hovädzie mäso |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 25% |
| Hrubý popol | 7,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903246847116 |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora kĺbov, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné a veľké (11-44 kg) |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso, Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Hovädzie mäso |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
