JOHN DOG Good Form Junior Pork with beef - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0065Podrobný popis
JOHN DOG Good Form Junior Pork with beef - suché krmivo pre psov - 3kg| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Séria | JOHN DOG Good form |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903246849905 |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Séria: | JOHN DOG Good form |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
