JOHN DOG Good Form Medium and large breeds Chicken with beef - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0064Podrobný popis
JOHN DOG Good Form Medium and large breeds Chicken with beef - suché krmivo pre psov - 3kg| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | JOHN DOG Good form |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903246847086 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | JOHN DOG Good form |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
