JOHN DOG Good Form Small breeds Chicken with beef - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0063Podrobný popis
JOHN DOG Good Form Small breeds Chicken with beef - suché krmivo pre psov - 3kg| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Séria | JOHN DOG Good form |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Bez lepku, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 16% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 7,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903246847093 |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Séria: | JOHN DOG Good form |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Bez lepku, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
