JOHN DOG Good Form Small breeds Veal with lamb - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0058Podrobný popis
JOHN DOG Good Form Small breeds Veal with lamb - suché krmivo pre psov - 3kg| Kategória | Pre psa |
| Séria | JOHN DOG Good form |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Teľacie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 16% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903769008186 |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | JOHN DOG Good form |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Teľacie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
