JOHN DOG Wild roe Mono - pamlsek pre psa - 200g
Kód: DLPJDOKAS0039Podrobný popis
JOHN DOG Wild roe Mono - pamlsek pre psa - 200g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Typ liečby | Výcvik, Hypoalergénne |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hlavná chuť | Srna |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Alergia na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 10,8% |
| Obsah tuku | 22,9% |
| Hrubá vláknina | 3,3% |
| Proteíny | 54,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903769005109 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Typ liečby: | Výcvik, Hypoalergénne |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Hlavná chuť: | Srna |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Alergia na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 10,8% |
| Obsah tuku: | 22,9% |
| Hrubá vláknina: | 3,3% |
| Proteíny: | 54,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
