JOSERA Adult Light & Vital - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0058Podrobný popis
JOSERA Adult Light & Vital - suché krmivo pre psov - 3kg| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 7% |
| Proteíny | 29% |
| Hrubý popol | 6,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254788003 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 7% |
| Proteíny: | 29% |
| Hrubý popol: | 6,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
