JOSERA Adult Festival - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0050Podrobný popis
JOSERA Adult Festival - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Séria | JOSERA Super Premium |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 6,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254785958 |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 6,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
