JOSERA Adult Mini Chicken with rice - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPJOSKAS0034Podrobný popis
JOSERA Adult Mini Chicken with rice - suché krmivo pre psov - 10kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 27% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 7,2% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254785200 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 27% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 7,2% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
