JOSERA Adult Optiness Medium and large breeds - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0046Podrobný popis
JOSERA Adult Optiness Medium and large breeds - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 6,6% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254786429 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 6,6% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
