JOSERA Bavaro Work - suché krmivo pre psov - 18 kg
Kód: AMABEZKAR1990Podrobný popis
JOSERA Bavaro Work - suché krmivo pre psov - 18 kg| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | JOSERA Bavaro |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Účinky na zdravie | Zvýšená úroveň energie |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Zvýšená aktivita |
| Bez gluténu | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah tuku | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254743637 |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | JOSERA Bavaro |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Účinky na zdravie: | Zvýšená úroveň energie |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Zvýšená aktivita |
| Bez gluténu: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah tuku: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
