Josera JosiDog Economy 15 kg bravčové mäso, zelenina
Kód: AMABEZKAR3173Podrobný popis
Josera JosiDog Economy 15 kg bravčové mäso, zelenina| Séria | JOSERA JosiDog |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Bravčové, Zelenina |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť vrátane balenia | 15 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254745532 |
| Séria: | JOSERA JosiDog |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Bravčové, Zelenina |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 15 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
