JOSERA JosiDog Junior s piščancem - suha hrana za pasje mladiče - 15 kg
Kód: DLPJOSKAS0023Podrobný popis
JOSERA JosiDog Junior s piščancem - suha hrana za pasje mladiče - 15 kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Budovanie svalov, Podpora kĺbov |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | JOSERA JosiDog |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 13% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254770732 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Budovanie svalov, Podpora kĺbov |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | JOSERA JosiDog |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 13% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
