JOSERA JosiDog Master Mix - suché krmivo pre psov - 15 kg
Kód: DLZJOSKSP0022Podrobný popis
JOSERA JosiDog Master Mix - suché krmivo pre psov - 15 kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Séria | JOSERA JosiDog |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Hlavná chuť | Zmes chutí, Hydina |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 6,7% |
| Obsah tuku | 11% |
| Proteíny | 22% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254770664 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Séria: | JOSERA JosiDog |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí, Hydina |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 6,7% |
| Obsah tuku: | 11% |
| Proteíny: | 22% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
