JOSERA JosiDog Regular - suché krmivo pre psov - 15 kg
Kód: DLZJOSKSP0024Podrobný popis
JOSERA JosiDog Regular - suché krmivo pre psov - 15 kg| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Ďalšie funkcie | Zvýšená aktivita |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Séria | JOSERA JosiDog |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Účinky na zdravie | Zvýšenie svalovej sily a vytrvalosti |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254770695 |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Ďalšie funkcie: | Zvýšená aktivita |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Séria: | JOSERA JosiDog |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Zvýšenie svalovej sily a vytrvalosti |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
