JOSERA JosiDog Senior/Light - suché krmivo pre psov - 15kg
Kód: DLPJOSKAS0031Podrobný popis
JOSERA JosiDog Senior/Light - suché krmivo pre psov - 15kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Forma | Pevné |
| Séria | JOSERA JosiDog |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 6,1% |
| Obsah tuku | 8% |
| Hrubá vláknina | 3,3% |
| Proteíny | 21% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254783176 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | JOSERA JosiDog |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 6,1% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 3,3% |
| Proteíny: | 21% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
