JOSERA Junior High Protein Sea Fish - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0067Podrobný popis
JOSERA Junior High Protein Sea Fish - suché krmivo pre psov - 3kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty, Aktívny |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť | Losos |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254788379 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty, Aktívny |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
