JOSERA Kids Medium/Max Chicken - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0044Podrobný popis
JOSERA Kids Medium/Max Chicken - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty, Aktívny |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubý popol | 6,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254786368 |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty, Aktívny |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubý popol: | 6,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
