JOSERA Lamb & Rice - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0049Podrobný popis
JOSERA Lamb & Rice - suché krmivo pre psov - 3kg| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Citlivý žalúdok, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Podpora trávenia |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 11% |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Hrubý popol | 8,2% |
| Proteíny | 20% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254787884 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Citlivý žalúdok, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Podpora trávenia |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Hrubý popol: | 8,2% |
| Proteíny: | 20% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
