JOSERA Medi/Maxi Chicken & Rice - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0064Podrobný popis
JOSERA Medi/Maxi Chicken & Rice - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Podpora kĺbov |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
| Hrubý popol | 6,7% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 14% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254786573 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Podpora kĺbov |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
| Hrubý popol: | 6,7% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 14% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
