JOSERA Medi/Maxi Chicken & Rice - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0065Podrobný popis
JOSERA Medi/Maxi Chicken & Rice - suché krmivo pre psov - 3kg| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty, Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora kĺbov, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubý popol | 6,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254788263 |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty, Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora kĺbov, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubý popol: | 6,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
