JOSERA Medi/Maxi Chicken & Sweet potato - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0062Podrobný popis
JOSERA Medi/Maxi Chicken & Sweet potato - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora kĺbov, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Bez obilnín |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti, Ochrana svalovej hmoty, Neznášanlivosť obilnín |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 25% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popol | 7,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254786399 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora kĺbov, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Bez obilnín |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti, Ochrana svalovej hmoty, Neznášanlivosť obilnín |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubý popol: | 7,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
