JOSERA Mini Junior Duck & Salmon - suché krmivo pre psov - 900g
Kód: DLPJOSKAS0035Podrobný popis
JOSERA Mini Junior Duck & Salmon - suché krmivo pre psov - 900g| Typ balenia | Vrecko |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty, Obdobie rastu, Silné a zdravé kosti |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez lepku, Budovanie svalov |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 900 g |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 6,7% |
| Proteíny | 29% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254785149 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty, Obdobie rastu, Silné a zdravé kosti |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez lepku, Budovanie svalov |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 900 g |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 6,7% |
| Proteíny: | 29% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
