JOSERA Mini Lamb - suché krmivo pre psov - 900g
Kód: DLPJOSKAS0073Podrobný popis
JOSERA Mini Lamb - suché krmivo pre psov - 900g| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 900 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 25% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popol | 8,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254785217 |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 900 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
