JOSERA Mini Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPJOSKAS0039Podrobný popis
JOSERA Mini Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 25% |
| Hrubý popol | 8,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254785255 |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
