JOSERA Mini Salmon & Chicken - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPJOSKAS0041Podrobný popis
JOSERA Mini Salmon & Chicken - suché krmivo pre psov - 10kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Losos |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254785262 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
