JOSERA Mini Salmon & Chicken - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0042Podrobný popis
JOSERA Mini Salmon & Chicken - suché krmivo pre psov - 3kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka |
| Hlavná chuť | Losos |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254787679 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
