JOSERA Senior Balance - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0052Podrobný popis
JOSERA Senior Balance - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Špecifické potreby zvieraťa | Vitalita, Ochrana pred ochorením srdca, Sklon k nadváhe, Srdce, Nie je veľmi aktívna, Udržiavanie vitality, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Ochrana kĺbov |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Pre seniorov, Bez lepku, Nadváha, Všeobecný zdravotný stav, Podpora kĺbov |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
| Hrubý popol | 5,8% |
| Obsah tuku | 8% |
| Proteíny | 20% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254786122 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vitalita, Ochrana pred ochorením srdca, Sklon k nadváhe, Srdce, Nie je veľmi aktívna, Udržiavanie vitality, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Ochrana kĺbov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Pre seniorov, Bez lepku, Nadváha, Všeobecný zdravotný stav, Podpora kĺbov |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,7% |
| Hrubý popol: | 5,8% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Proteíny: | 20% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
