JOSERA Youngstar - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0059Podrobný popis
JOSERA Youngstar - suché krmivo pre psov - 3kg| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Štruktúra kostí |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,2% |
| Obsah tuku | 13% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Proteíny | 25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254787860 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Štruktúra kostí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,2% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Proteíny: | 25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
