Krmivo pre psov Taste of the Wild Appalachian Valley 5,6 kg
Kód: DLZTOWKAR0050Podrobný popis
Krmivo pre psov Taste of the Wild Appalachian Valley 5,6 kg| Chuť krmiva | Jeleň, Kačka, Jahňacie, Diviak |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Účinky na zdravie | Správne trávenie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Veľkosť plemena | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť | Zverina, Jahňacie, Kačica |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Omega-6 mastné kyseliny | 2,8% |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah tuku | 18% |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,3% |
| Hrubý popol | 6,9% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614400 |
| Chuť krmiva: | Jeleň, Kačka, Jahňacie, Diviak |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Účinky na zdravie: | Správne trávenie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Veľkosť plemena: | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť: | Zverina, Jahňacie, Kačica |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 5,6 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Omega-6 mastné kyseliny: | 2,8% |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah tuku: | 18% |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,3% |
| Hrubý popol: | 6,9% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
