LINCOLN Ultra premium Adult Small Lamb with rice - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPLNLKAS0006Podrobný popis
LINCOLN Ultra premium Adult Small Lamb with rice - suché krmivo pre psov - 12kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,1% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 24% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5901138245828 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,1% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 24% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
