LINCOLN Ultra premium Medium and large Pork with rice - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPLNLKAS0008Podrobný popis
LINCOLN Ultra premium Medium and large Pork with rice - suché krmivo pre psov - 12kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 13% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 24% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5901138245682 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 24% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
