MIGOS High Energy Chicken - suché krmivo pre psov - 20kg
Kód: DLPHRKKAS0036Podrobný popis
MIGOS High Energy Chicken - suché krmivo pre psov - 20kg| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 10% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5600276940229 |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 10% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
